درباره‌ی ما

ویرا سرویس، متخصص در تعمیرات موبایل و تبلت فعالیت خود را به طور رسمی در سال 1398 آغاز نموده و توجه اصلی شرکت همواره بر جلب اعتماد مشتریان بوده است. در راستای تحقق این موضوع همیشه در تلاش هستیم تا از جدیدترین تجهیزات سخت افزار و نرم افزاری و همچنین از متخصصین دوره دیده و حرفه ای این زمینه بهره ببریم.

 

ما در ویرا سرویس سعی در ارتقای کیفی و به هنگام خدمات پس از فروش تلفن همراه و رضایت مشتریان داریم. به گونه ای که تنها دغدغه شما پیگیری امور روزمره خود باشد نه مشکل پیش آمده برای تلفن همراهتان.

ما همیشه دوست داریم به هر موضوعی از اول و دوباره نگاه کنیم و آن را متمایز و متفاوت از آن‌چه که هست بسازیم یا ارائه کنیم.

هرچند که ما در آغاز راهیم اما عاشق کارمان هستیم و با قدرت ادامه خواهیم داد و از اینکه شما را در کنار خودمان داریم احساس غرور می‌کنیم.

ویرا سرویس به عنوان برندی پویا در زمینه خدمات پس از فروش تلفن همراه، همواره در حال توسعه است و از نیروهایی خلاق و با استعداد استقبال می کند. ما در خانواده‌ی ویرا سرویس شكوفایی و خلاقیت را به تمام افرادی كه به سخت‌كوشی و انجام فعالیت‌های منظم گروهی علاقه‌مند هستند، نوید می دهیم.

فارغ‌التحصیلان رشته‌های نرم‌افزار، علوم كامپيوتر، سخت‌افزار، بازرگانی و دیگر رشته‌های مرتبط مخاطبان اصلی حضور در جمع خانواده‌ی ویرا سرویس هستند.